+420 603 553 746
SOUTĚŽE

ZDARMA SKÁKACÍ HRAD PRO ŠKOLY A ŠKOLKY?

!!!Jak je to jednoduché, natočíte děti, jak pěkně tancují, nebo realizují choreografii na písničku Kateřiny Kačule Pokorné a získáte SKÁKACÍ HRAD ZDARMA NA VAŠI AKCI!!!

Jelikož víme, že školky a menší školy mají velmi omezené rozpočty a protože písničky Kateřiny Kačule Pokorné se Vám líbí a jsou také používány i při rozcvičkách, poslechu ve školkách a podobně, tak jsme se rozhodli, že v roce 2019 každá školka, či základní škola může od nás vyhrát skákací hrad, jenž zapůjčíme VČETNĚ DOPRAVY A PROŠKOLENÉ OBSLUHY a to ÚPLNĚ ZDARMA!!!

Protože jde o první soutěž na našich stránkách, tak vyhrávají VŠECHNY ŠKOLY A ŠKOLKY, které se do soutěže zapojí a do 1.5.2019 nám zašlou video, na kterém bude zachyceno, jak si děti v dané školce užívají některou z Kačuliných písniček – jak tancují, jaké mají vystoupení… Odměnu-skákací hrad pak dodáme dle dohodnutého termínu a tak si dané školy a školky mohou už od května oživit takto dětský den, rozloučení se školním rokem, vítání prázdnin, vítání léta, zahájení školního roku a jiné kulturní akce… (výhru bude možno čerpat do konce měsíce října 2019). Jako inspirace Vám mohou sloužit níže uvedené aktuální klipy, CD s písničkami pro děti lze objednávat i v našem e-shopu či zakoupit v obchodech s hudbou po celé ČR.

Videoklipy: Úklidová četa, Strašidýlka, Balónek

Další klipy na: Youtube - Kateřina Pokorná

Více informací na FB: Kateřina Kačule Pokorná


CHCETE NOVÉ CD KATEŘINY KAČULE POKORNÉ?

!!!JEDNODUCHÉ, jednou za měsíc nasdílíte klip nebo klipy Kateřiny Kačule Pokorné na své zdi, aby to nikdo nemusel hledat a pošlete daný, níže uvedený text a čekáte, je otázka času, kdy přijdete na řadu a budete vylosován/a – komu se však nechce čekat, navštivte náš e-shop, ovšem každý like Kačenku moooooc potěší a tak dííííík….!!!

Stačí když dáte like její stránce Kateřina Kačule Pokorná, napíšete jí do zpráv či do komentu k soutěžnímu příspěvku, který, nebo které její klipy se Vám natolik líbí, že jste je nasdíleli na zdi svého facebooku a Kačule osobně na jedné ze svých akcí v každém měsíci tohoto roku veřejně vylosuje 3 z Vás, komu společnost CHABI production s.r.o. ZDARMA ZAŠLE její nové CD, které je plné nových písniček a jak název napovídá, tak je určeno přednostně „Pro děti“…

Videoklipy: Úklidová četa, Strašidýlka, Balónek

Další klipy na: Youtube - Kateřina Pokorná